Kā administrējam sociālo tīklu kontus?

Svarīgākais jautājums – kā uzrunāsim cilvēkus?

Mūsdienās sociālo tīklu konti uzņēmumam ir neatņemama sastāvdaļa, jo ar to palīdzību ne tikai var uzrunāt jaunus klientus, bet gan arī veidot sava uzņēmuma tēlu digitālajā vidē. Lai pēc iespējas efektīvāk izmantotu sociālo tīklu kanālus uzņēmuma interesēs, lielākā uzmanība jāvērš saturam, kas ir galvenais pamatprincips rezultātiem un kvalitātei. Mūsu aģentūra parūpēsies gan par saturu un komunikāciju, gan monitoringu un rezultātu analīzi, lai administrēšana kļūtu arvien efektīvāka.

Šeit būs 10 punkti, kurus pielietojot sasniedzam rezultātus:

1. Stāsti

Cilvēkiem patīk dzirdēt stāstus, jo tādā veidā viņi var šo situāciju asociēt ar līdzīgām sevis piedzīvotām situācijām. Lai pilnībā uzrunātu cilvēkus, stāsti jāstāsta brīvā un vieglā valodā, it kā to stāstītu draugs.

2. Laiks

Pareizais laiks ierakstu veikšanai. Šis ir nozimīgs faktors, lai Facebook lapas ierakstus cilvēki vispār redzētu. Lai noskaidrotu labāko laiku sociālo tīklu ierakstiem, būs jāņem vērā iepriekšējie ieraksti un jāeksperimentē ar jaunajiem, tādā veidā noskaidrosim, kurā brīdī sekotāji ir tiešsaistē un reaģē uz ierakstiem.

3. Tendences

Ierakstu veidošana balstoties uz aktuālajām tendencēm un populārām tēmām. Facebook algoritms labprāt atbalstīs šādus ierakstus un dos tiem vietu ziņu joslā.

4. Aizkulises

Cilvēkiem vinmēr interesē, kas notiek aizkulisēs. Nav nepieciešams veidot ierakstus tikai izceļot piedāvātos pakalpojumus vai produktus. Kāds ieraksts par parastu ikdienas darbu nāks tikai par labu. Tas veidos Jūsu uzņēmumam tēlu, ka arī Jūs esat cilvēki, un ļaus izcelties starp konkurentiem.

5. Jautājumi

Jautājumu uzdošana sekotājiem. Šādā veidā var iegūt ne tikai lielu cilvēku iesaisti, bet arī noderīgu informāciju no cilvēkiem.

6. Citāti

Iedvesmojoši citāti vienmēr uzrunā cilvēkus.

7. Bildes

Kvalitatīvas un krāsainas bildes, kurās iekļauts logo un īss vēstījums.

8. Konkursi

Konkursi, kas veidos lielu iesasti un saikni ar uzņēmumu. Ar konkursu palīdzību var ievērojami paaugstināt sekotāju skaitu.

9. Padomi

Eksperta padomi un pieredzes stāsti būs noderīga informācija Jūsu sekotājiem, kā arī tas liks saprast, ka esat nozares profesionāļi.

  10. Identitāte

  Sociālo tīklu kontu dizains un kopējais izskats – veidosim to sekojot sezonām, aktuāliem notikumiem un pieskaņosim uzņēmuma identitātei.

  Vai vēlies, lai administrējam arī Tavus sociālo tīklu kontus?

  + 371 24 222 604

  SIA Brand Band

  Reģ. nr. 42103086185

  LV98UNLA0055000949323

  Lāčplēša iela 61 – 8, Rīga, LV-1011