Pakalpojumi

Digitālās mārketinga aģentūras Brand Band serviss ir veidots, lai ikkatru no biznesa sfērām varētu apkalpot jebkurā no tās attīstības posmiem

Sociālo tīklu administrēšana

Augstākās kvalitātes satura veidošana un profesionāla komunikācija sociālajos tīklos ar efektīvākajām stratēģijām

Uzzināt vairāk

Vēl tikai pirms neilga laika sociālo tīklu stratēģiju varēja izveidot jebkurš un jebkur – kamēr Tu tur biji, Tu jau darīji vairāk par konkurentiem. Un būtībā tā arī ir tagad, bet tas vairs nav tik vienkārši, jo konkurentu  komunikācijas līmenis aug ik dienu un, ja vēlies būt starp labākajiem, tikai ar būšanu sociālajos tīklos vairs nepietiek.

Digitālā mārketinga aģentūra Brand Band izstrādā stratēģiju un plānu, lai mūsu klienti spētu sasniegt vēlamos rezultātus sociālajos tīklos, lai kādi arī tie būtu – palielināt zīmola atpazīstamību, veicināt pārdošanas apjomu, uzlabot reklāmas budžeta efektivitāti vai izveidot sekotāju pulku –  jebkuru no šīm lietām varam sasniegt rūpīgi strādājot pie konkrētā mērķa.

Saturs ir svarīgs kritērijs kvalitatīvam un pievilcīgam sociālo tīklu kontam, tāpēc lielāko uzsvaru liksim un tā veidošanu. Oriģināls teksts, rūpīgi izveidots un apstrādāts foto, interesants un intriģējošs video materiāls, viss lai uzruātu definēto klienta profilu.

Pirmais iespaids ir noteicošais faktors vai klients vēlas uzkavēties un izpētīt tālāko saturu, tāpēc neatņemama sastāvdaļa ir arī veidot kontu tā, lai tas būtu arī vizuāli pievilcīgs un saistītos ar uzņēmuma dizainu un identitāti.

Sociālie tīkli ir efektīvākais kanāls, lai izveidotu ciešu saikni starp uzņēmumu un tā klientu, tāpēc tiešā komunikācija ar katru kurš veicis komentāru, dalījies ar ierakstu vai atsūtiījis ziņu, ir atslēga uz to.

Facebook ir viena no lielākajām reklāmas platformām, kas piedāvā visdažādāko reklāmu veidus. Ar Facebook palīdzību ir iespējama ļoti nišēta reklāmas kampaņu veidošana, lai reklāma parādītos tikai tiem, kuri tajā būtu ieinteresēti, kas nozimē ievērojamu efektivitāti un reklāmas budžeta atmaksāšanos.

Google Ads

Reklāmas kampaņu veidošanu Google, Youtube un visur citur internetā ar ievērojamu efektivitāti un reklāmas budžeta atmaksāšanos

Uzzināt vairāk

Google Ads reklāmas platforma pārklāj teju 90% interneta lietotāju, tāpēc šī ir lielākā reklāmas platforma pasaulē. Ņemot vērā milzīgo cilvēku masu, ko Google Ads aptver, tā sniedz unikālu iespēju nodrošināt reklāmas kampaņas ar lielu skatījumu un klikšķu skaitu arī ļoti nišētam klientu profiliam.

Uzsākot Google Ads reklāmas konta apkalpošanu, sākuma posmā jādefinē gan atslēgvārdi, uz kuriem vēlaties pretendēt ar savām reklāmām, gan klientu profils, kam tās rādīt.

Mājas lapā tiek ievietots izsekošanas skripts, kurš turpmāk palīdzēs analizēt un optimizēt kampaņu gaitu, kā arī sastādīt ikmēneša atskaiti ar rezultātiem, kuru nododam klientiem katra mēneša beigās.

Neatņemama sastāvdaļa ir konkurentu izpēte – uz kādiem atslēgvārdiem tie pretendē, ar kādu reklāmas tekstu tie uzrunā savus klietus, kā arī kādus paplašinājumus tie lieto.

Lai sekmētu regulāru reklāmas budžeta optimizēšanu, regulāri tiek veikti A/B  reklāmas testi, analizējot, kāds ir visefektīvākais reklāmas veids. Arī ar atslēgvārdu, reklāmkopu un kanālu izvirzīšanas palīdzību tiek efektīvi optimizēts reklāmas budžets.

Ar baneru reklāmām iespējams reklāmu virzīt konkrētā mājas lapā ar konkrētu saturu, bet Youtube reklāma ir kanāls, kur video materiāls spēs iegūt neskaitāmus skatījumus cilvēkiem ar iepriekš definētajām interesēm.

Google Ads izceļas ar savu unikālo maksāšanas sistēmu – maksā par klikšķi, kas nodrošinās budžeta saglabāšanu gadījumā, ja uz reklāmu cilvēki neklikšķina.

Mārketinga stratēģija

Visa veida produktu un pakalojumu mārketinga stratēģijas izstrāde un to realizēšana pārdošanas un atpazīšanas veicināšanai

Uzzināt vairāk

Stratēģijas izstrāde ir neatņemama sastāvdaļa pirms produkta vai pakalpojuma mārketinga kampaņu palaišanas. Lai to izstrādātu nepieciešams veikt vairākas darbības.

Sākotnēji tiek izzināts uzņēmums un tā produkts vai pakalpojums, lai vairāk uzzinātu detaļas un atrastu stiprās puses, kuras turpmāk noderēs stratēģijas izstrādē. 

Tirgus izpēte konkurentu, cilvēku un mūsdienu tendenču analīzei, lai ievāktu pietiekami daudz informācijas efektīvai un  modernai mārketinga stratēģijai.

Saistoša un pārdomāta satura sagatavošana, kas atdbildīs augstākajiem standartiem, lai uzrunātu un noturētu klientu potenciālo klientu uzmanību.

Mārketinga kampaņu palaišana īstajā brīdī, laikā un vietā, lai realizētu rūpīgi izstrādāto stratēģiju.

Rezultātu apkopošana un optimizēšanai kampaņas tālākai darbībai un reklāmas budžeta rezultatīvai atdevei. 

 

Mājas lapas izstrāde

Mūsdienīgas un funkcionālas mājas lapas izstrāde ar responsīvu dizainu un uzstādītiem konversijas punktiem + domēns & hostēšana

Uzzināt vairāk

Mājas lapa tiek iedalīta vairākaš sadaļās, piemēram, – sākums, par mums, serviss, galerija, kontakti. Dizains tiek veidots balstoties uz konkrētu krāsu paleti, kas veidos Jūsu uzņēmuma identitāti

Bilžu ievietošana, rakstu ievietošana, logo pievienošana, funkcionējošu pogu izveidošana uz vēlamo sadaļu, galvenes un kājenes pielāgošana, kontaktu sadaļa.

SEO pamata funkciju izveidošana – meta title, meta description, meta keywords. 

Nepieciešamais saturs mājas lapas izstrādei – logo, krāsu gammas, bildes, raksti.

DIVI tēma ir īpaši pielāgota visām populārākajām platformām, lai ātri un ērti izveidotu modernu, mūsdienīgu un funkcionējošu mājas lapu pēc visiem mūsdienu kritērijiem. Ar iekļautiem neskaitāmiem izklājumiem, varēsiet veidot dažāda veida nosēšanās lapas Jūsu interneta reklāmām, lai to efektivitāte pārsteigtu pat cerētos rezultātus. Tēmas cena internetā ir 249€, iegūstiet šo tēmu uz neierobežotu laiku bez maksas. 

Katrai mājas lapai ir savs unikāls domēns. Pēc Jūsu vēlmēm vai biznesa specifikas, iegādāsimies Jūsu domēna vārdu.

Serveris ir viens no būtiskākajiem kritērijiem, lai mājas lapa būtu gan droša, gan stabila un ātra. 

Aptuvenais mājas lapas izstrādes termiņš pēc nepieciešamās informācijas saņemšanas – 14 dienas 

Ja esi gatavs ievērojami palielināt rezultātus – sazinies ar mums!

+ 371 24 222 604

SIA Brand Band

Reģ. nr. 42103086185

LV98UNLA0055000949323

Lāčplēša iela 61 - 8, Rīga, LV-1011